top of page


BBQ keuzepakketten
GOED OM VOORAF TE WETEN
Al onze varkensvlees brochettes worden gemaakt van varkensHAAS.
WAAROM?
Omdat wij het allerbeste willen geven en varkenshaas nu eenmaal het meest malse varkensvlees is. Dus waarom genoegen nemen met minder?
Onze Biefspiezen worden gemaakt van écht biefstuk (dus géén ander "geprikt rundvlees!!"). Bovendien kopen wij ook nog eens het allerbeste deel in dat er is: Kogelbiefstuk van het spierstuk van dikbil vleesrunderen Belgisch Witblauw (BWB). Een ras dat bekend staat om haar gezond, mals én mager vlees.
WAAROM?
Omdat wij geen zin hebben in klachten dat het biefstuk niet mals (genoeg) is
én omdat wij vinden dat de stukken op een biefspies DIK moeten zijn, zodat ze ook nog rosé gebarbecued kunnen worden.
Wij kiezen daarom voor het allerbeste en geven je 100% malsheidsgarantie!
Het kipvlees dat wij gebruiken is kiphaas en kipfilet van AA+ kwaliteit en - voor onze medelanders - halal.
WAAROM?
Evenals bij varkens- en rundvlees vinden wij zeker ook wat kipvlees betreft niet alléén de kwaliteit, maar ook duurzaamheid én dierenwelzijn erg belangrijk. Daarom kopen wij ook alleen maar vlees in van dieren die HIER zijn groot gebracht en waar ook een betrouwbare HACCP controle op is geweest, "van geboorte tot bord".
Onze Gambas Aioli zijn werkelijk de allerlekkerste die je ooit geproefd hebt. (mits goed gebarbecued natuurlijk!). Een ware delicatesse.
WAAROM?
Omdat wij het marinaderecept uit Spanje gekregen hebben. En als je érgens lekkere Gambas "pil-pil" kunt eten.....
De door ons gebruikte groente en fruit zijn altijd VERS. Dus bij ons géén shaslicks uit de diepvries (met paprika/ui en al), maar dagvers gestoken van verse paprika's en uien. Je próeft het verschil !
KORTOM: Als perfectionisten streven wij naar 100% klanttevredenheid en willen wij je het állerbeste en het állerlekkerste vlees geven dat op een verantwoorde manier gevoed, verzorgd en geslacht is.
De inkoop is dan weliswaar wat duurder en geven wij DIKKERE stukken vlees op onze brochettes dan gebruikelijk is, maar daar staan dan ook zéér tevreden klanten met een geweldige mond-op-mond-reclame tegenover.







Voor onze standaard BBQ pakketten geldt:
* alle keuzepakketten zijn vanaf 6 personen pér keuze-samenstelling. M.a.w. 12 personen
verdelen in 4 en 8 personen met verschillende keuzes, gaat niet. Dat moet dan 2x6 zijn;
* alles wordt geleverd in kunststof wegwerp bakjes;
* u heeft geen afwas en er hoeft niets worden teruggebracht;
* omdat onze standaard buffetten al vanaf 6 personen beginnen, horen borden &
bestek niet standaard bij onze pakketten.
Wél kunnen ze er voor grotere groepen - als zgn. aanvulling - extra bij besteld worden;
KLIK HIER
* om dezelfde reden hoort ook de BBQ zelf niet standaard bij de pakketten.
De huur van een BBQ is ook als aanvulling bij te bestellen, echter pas vanaf een
besteding van € 250,- excl. de BBQ zelf of serviesgoed; KLIK HIER
* de levering van een standaard BBQ pakket stopt bij afhálen of afgéven/bezorgen;
* BBQen op locatie doen wij niet.
















voor BBQ losse winkelprijzen
KLIK HIER
boven
volgende
bottom of page